Yutmi

AGRA VE DELHİ’nin Tarihi Binalarında Yutmoğraf’ın Objektifi ile Küçük Bir Gezinti

Nisan 02 2012

“AGRA VE DELHİ’nin Tarihi Binalarında Yutmoğraf’ın Objektifi ile Küçük Bir Gezinti” için 5 Yorum

 1. Zehra Diyor ki:

  Hepsi de çok güzel Başakçım yaa, yutmoğraf sayesinde sabah sabah çok güzel bir gezi yaptım…Açılış fotosu süper, gün batımında Lotus Tapınağı çok hoş, Agra Kalesi aynalı salon harika çıkmış… Tac Mahal’in fotoğraflarına ise diyecek yok, hele kuşlu ve önünde kızlarla çekilenleri bir başka güzel…..Tekrar gitmiş gibi, o havayı solumuş gibi oldum… seviyorum ben bu ülkeyi 🙂

 2. gokhan kocak Diyor ki:

  Ellerine saglık Başak 🙂
  en kısa zamanda gözel bir fotograf sunumu isteyebilirmiyiz?
  saglıcakla…gk

 3. Servet Diyor ki:

  Tamam, öncekiler de güzeldi ama bu kareler bana farklı geldi. Gezginliğin yanında, fotoğraf çekme yeteneğini tekrar kutluyorum. Her karede ayrı bir özen ve çaba var. Basit, sıradan kareler olmadığını her bakan teslim eder sanırım.
  Paylaştığın için çok teşekkür ederim sevgili Başak.

 4. Kemal ATALAY Diyor ki:

  Başak hanım merhaba,
  Yazılarınızı fırsat buldukça izlemeye çalışıyorum ve zevkle okuyor, fotoğraflarınızı da ilgi ile izliyorum. Hepsi çok keyifli. Elinize, kaleminize sağlık.
  Kemal ATALAY

 5. ibrahim şepitci Diyor ki:

  Bir mimar ve bir fotoğraf makinası bir araya gelirse, hele mimar ın adı Başak, fotoğraf makinasının adı yutmograf ise ortaya çıkacak şey sevgi dolu sanattır 🙂 ikinizide kıskanarak tebrik ediyorum, çok güzel işler yapmışsınız, tabi bu arada size bu güzelliği sunan hindistanı da es geçmeyelim çok güzel bir model kendisi. fotoğraf konusunda içimde tatlı bir rekabet duygusu var başak, bir gün beraber doğa gezisi veya mekan gezisi yapıp senin yutmografla yarışmak istiyorum lütfeeeen :))

Yorum Yazın