Yutmi

KÜBA’NIN ŞEHİRLERİ (Fotoğraf)

Mayıs 16 2011

HABANA , CIENFUEGOS , TRINIDAD

“KÜBA’NIN ŞEHİRLERİ (Fotoğraf)” için 4 Yorum

 1. GÜLDEN Diyor ki:

  eline emeğine sağlık başakçığım,
  ben hala kendimi izmire getiremedim dün akşam jmdd de küba müzikleri gecesi vardı anılarımdan kopamadım.umarım senin fotoğrafların ve yazıların kadar güzellikleri bizler de paylaşabiliriz.biliyorsun sevgi ve bilgi paylaştıkça çoğalan yegane 2 şey.
  sevgiler, dostlukla kal,
  sergini kaçıracağıma öyle çok üzülüyorum ki az da olsa oradan da fotoğraf paylaşırsan çok mutlu olacağım. belki de sana izmirde bir sergi açarız ne dersin?
  gülden

 2. Oguzhan Diyor ki:

  Eline saglık. Slayt gösterisini sabırsızlıkla bekliyorum.

 3. ayse Diyor ki:

  Çok güzel fotoğraflar. Havana ve Cienfuegos güzel ama ben Trinidad’ı daha bir başka sevmiştim niyeyse. Chanchancharan’ın tadına da bayılmıştım. Trinidad’da, o ağacın altında müzik yapan yaşlı amcaları, kafasında horoz olan adamı o kadar net hatırlıyorum ki. Trinidad’ın ressamlarının elinden çıkan resimler çok meşhurmuş. Bizim turdaki bir arkadaş öyle söylemişti ve kendisine iki tane resim almıştı. Ben de taşımaya üşendiğim için almamıştım. Şimdi pişmanım. Bir de korkutmuşlardı bizi “havaalanında valizlerinizi açtırıyorlar. Yakalarlarsa sorun oluyor” demişlerdi. Aslında tabloyu alırken resmi bir belge -sanırım fiş ya da fatura tarzı birşey- alırsanız sorun olmuyormuş. Arkadaşım da tablolarını alırken bu belgeyi istedi. Sorun çıkarmadan verdiler. Zaten kimse de ülkeden çıkarken valizimizi filan açtırmadı.

 4. senem Diyor ki:

  Başak sayende Küba’ya gitme isteğim iyice alevlendi. Paylaşımların için kocaman teşekkürler. En kısa zamanda senden dinlemek istiyorum Küba’yı. Öptüm.

Yorum Yazın